نوع درخواست همکاری:

درخواست نمایندگی

همکاران محترم

شرکت بازرگانی اسدیان درساختار خود، برای پیشبرد اهداف و ارائه خدمات مناسب به مشتریان در سراسر کشور،آمادگ عقد قرارداد با همکاران خود در شهر های ایران، در قالب نمایندگی عادی و نمایندگ انحصاری را دارد .

 لذا از عزیزان همکار، در سراسر ایران، در زمینه فروش مواد غذایی، که تمایل دارند عضو خانواد بزرگ ما شوند و برند ” حاج مسعود ” را در سبد کالایی خود داشته باشند،  درخواست نمایندگی خود را پس از انتخاب نوع درخواست همکاری در فرم روبرو ثبت نمایند که همکاران ما با شما تماس بگیرند.

درخواست عاملیت فروش

شرکت بازرگانی اسدیان، درساختار خود، برای پیشبرد اهداف و ارائه خدمات مناسب به مشتریان در سطح شهر مقدس مشهد، از ظرفیت های مختلف، نظیر همکاری با عاملین محترم فروش استفاده نموده، که موجب پویایی و نفوذ بیشتر در بازار گردیده است.

 لذا عزیزان همکار، در زمینه فروش مواد غذایی، که تمایل دارند عضو خانواده بزرگ ما شوند و برند ” حاج مسعود ” را در سبد کالایی خود داشته باشند، درخواست خود را پس از انتخاب نوع درخواست همکاری در فرم روبرو ثبت

نمایند که همکاران ما با شما تماس حاصل نمایند.

درخواست استخدام

شرکت بازرگانی اسدیان به عوان صاحب برند ” حاج مسعود ” آماده پذیرش درخواست استخدام شما عزیزان می باشد لذا فرم مربوطه را پس از انتخاب نوع درخواست همکاری جهت بررسی توسط واحد منابع انسانی، تکمیل و ارسال نمایید.


ارتباط با ما

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار مصلی

شماره تماس ها : 05133650080 – 09154008562

ایمیل: masoudasadian196@gmail.com

فرم درخواست همکاری با ما